משולחנו של ראש המועצה - מס' 1

חברות וחברים שלום,
זהו, הבחירות מאחורינו והמלאכה המרובה לפנינו. אני מוצא לנכון להודות שוב לכל מי שלקח חלק במערכת הבחירות. השתתפותכם הערה, מעידה יותר מכל על דאגתכם האמיתית לעתיד אזורנו ואני מודה לכם על האפשרות שנתתם לי, לשרת אתכם כראש המועצה.  

 
קשר אישי

שלושה שבועות שאני בתפקיד ראש המועצה. הכל אינטנסיבי, מעניין ומאתגר. במהלך כל שנות פעילותי כמנהל, דגלתי בשקיפות מלאה ובשיתוף הציבור במידע (גם הפנים ארגוני). אינני מתכוון לחרוג מכך ובכוונתי להנחיל במועצה את אותן שיטות עבודה. ארצה לשתף אתכם, מדי שבוע, בנושאים שונים שאותם אני חווה, מנקודת מבטי שלי. כדי ליצור אפיק תקשורת ישיר, יעיל ונוח בינינו, אשמח לקבל את כתובות המייל שלכם -   כך אוכל לשלוח אליכם איגרת משולחני, אותה אפיץ מדי שבוע (...בשאיפה). כל המעוניינים לקבל את האיגרת מוזמנים לשלוח את כתובת הדוא"ל , למייל האישי שלי המופיע בתחתית הדף.

 

שדולת הכנסת למען שדרות ועוטף עזה

ביום ראשון השבוע, נטלתי חלק בישיבה של שדולת הח"כים למען מיגון שדרות ועוטף עזה. בישיבה שנערכה בעיריית שדרות נטלו חלק 8 ח"כים וראשי מועצות מעוטף עזה. בדיון הדגשתי שיש להכליל את יישובי המועצה, בכל פתרון עליו יוחלט לגבי שדרות.

 

נושא הקרווילות בועדת הרווחה בכנסת

 דיון נוסף שבו נטלתי חלק השבוע, התקיים בועדת הרווחה של הכנסת ובמסגרתו דנו במצבם הקשה של תושבי הקרווילות בניצן. הופתעתי לשמוע את ח"כ אורלב , יו"ר הועדה, מציין שזו הפעם הראשונה שראש מועצת חוף אשקלון, נוכח בדיון העוסק בתושבי ניצן. עם כניסתי לתפקיד, אחת המטרות שהצבתי לעצמי, היא השפעה והפעלת לחץ על מקבלי ההחלטות, למען תושבי המועצה המתגוררים בקרווילות.

 

...אז מתי עובדים?

יום העבודה שלי מתחיל מוקדם בבוקר ומסתיים בשעות הקטנות של הלילה. באחד הלילות, רימון ותמר, ילדי הצעירים, סירבו להירדם עד להגעתי הביתה. כשהגעתי תיחקרו אותי השניים על יום העבודה שלי שהסתיים והסתבר להם שבמשך כל היום הייתי עסוק בישיבות שונות, "אבא"  שאלו השניים "אז מתי אתה עובד עם כל הישיבות האלה"?

 

שבת שלום,
יאיר פרג'ון
דוא"ל –  yair.farjun@gmail.com