את מרכז המבקרים במשק מיכאלי כבר הכרתם?

יפה, בשביל זה אנחנו כאן.

הכנו לכם שאלון קצר עם דודו מיכאלי, בעל המרכז שמזמין אתכם אליו לחוויה חקלאית מיוחדת במינה.

שם מלא: דודו מיכאלי

שם העסק: משק מיכאלי - חקלאות אורגנית

מיקום העסק: בין קיבוץ כרמיה לקיבוץ זיקים

היכן מתגורר? באר גנים

במה אתה עוסק? משק אורגני למעלה מ17 שנה ובין הגדולים בארץ המגדל כ-40 סוגי גידולים שונים. אנחנו משווקים בעיקר לשוק המקומי דרך רשתות ושוק סיטונאי וב4 חודשים האחרונים פתחנו חנות און ליין לשיווק התוצרת שלנו ותוצרת של חקלאות ישראלית נוספת עד לבית. בימים אלו אנחנו פותחים מרכז מבקרים חדש שמזמין את מגוון האוכלוסייה לגעת - להרגיש ולאהוב את האדמה, להתחבר לטבע ולשורשיות  וללקט את הפירות והירקות בחנות שבמשק.

משק מיכאלי דודו מיכאלי

מתי הוקם העסק? העסק הוקם בגוש קטיף לפני 35 שנה ונבנה מחדש בחולות זיקים לפני 15 שנה. המיוחד בעסק שלי הוא קודם כל הגודל- כ480 דונם של גידולים אורגניים, שוני נוסף הוא הרב גוניות והרב תרבותיות של העובדים המועסקים במשק- יש לנו עובדים מתאילנד, סטודנטים ממדינות דרום אפריקה, בדואים מרהט, ישראלים בכל הגוונים ועוד.. . דבר נוסף הוא מרכז המבקרים החדש שפתחנו כדי לאפשר לעוד ועוד אנשים את החוויה של לגעת באדמה.

 משפט מנחה/תובנה שמלווה אותך מאז הקמת העסק: אנחנו מאמינים שהחיבור לעבודת האדמה מחולל בריאות פסיכולוגית ונפשית שמצמיח רק טוב והיינו רוצים שעוד ועוד אנשים ייחשפו ויחוו את החוויה הזו.

תמונה משק מיכאלי

מסר לתושבי המועצה: אנחנו מזמינים אתכם להגיע לכאן, גם כדי לתמוך בחקלאות הישראלית וגם כדי לחוות חוויה רב חושית של חיבור לאדמה ולשורשיות

שעות פעילות ופרטים ליצירת קשר:  אורית ברגר - 0545953953, במייל: orit@tov-haadama.co.il או דרך דף הפייסבוק בלינק: https://www.facebook.com/tuvhaadama/

הביקורים הם בתיאום מראש בלבד בימים א'-ו'.