וועדת איכות הסביבה:

  1. עופר חדד- יו"ר הוועדה
  2. בני מסילתי- גברעם
  3. שוש מרק- בת הדר
  4. קרן ארז – בת הדר

הוועדה לתכנון ולבנייה:

  1. שי מגידיש- ניצן ב'
  2. משה ראובן- באר גנים
  3. גיל תימור- כרמיה
  4. עופר חדד- ברכיה
  5. חגית משעולי- ניצנים
  6. יגאל ואזנה- תלמי יפה
  7. צביקה בר- כוכב מיכאל
  8. ניר סוסינסקי- ניר ישראל
  9. אורן מוהר- גיאה
  10. בני מסילתי- גברעם

וועדת חינוך                                                                                                       

  1. איתי לוי , יו"ר הוועדה                                                                                  
  2. יהושפט הלוי, סגן יו"ר                                                                                   
  3. ניסים לוי                                                                                                                         
  4. תיקי דרורי                                                                                                                      
  5. יהודה עמיחי                                                                                      
  6. ליאת כרמלי
  7. דלית בייניש                                                                                                    
  8. ירדנה דהרי                                                      
  9. איריס מחלוף     
  10. בלה גרינברג.

וועדת הנחות:

  1. נחמה נצר
  2. רמי חליפט
  3. שלמה כהן
  4. משה ראובן
  5. נועה דן
  6. אלמוג נחשון- יו"ר
  7. ניר סוסנסקי

וועדת ביטחון:                                                                                                    

  1. טל מור                                                                 
  2. אלכסיס האס                                                                                              
  3. עומרי פרי                                                                                                                         
  4. נדב הדס

ועדת ערר:

  1. טל מור
  2. שי מגידיש
  3. יגאל ואזנה

 דירקטוריון מתנ"ס:

איתמר רביבו- יו"ר

גיל תימור

דורון בן שלומי

צחי בטיטו

רמי חליפט

משה ג'יבלי

מירי כרמל ורסנו

אלמוג נחשון

מוטי מדינה

יהונתן גולן

דלית בייניש

נפתלי דוד

סיוון פלד

גיא טיומקין

ועדה חקלאית:

צבי בר- יו"ר הוועדה

אלדד כהן

אריאל פורת

אלעד מליחי

עירן ואקנין

 דירקטוריון חכ"ל:                                                                                                                   

איתמר רביבו – יו"ר

דורון בן שלומי

אלעד פרץ

אורן מוהר

אלדד כהן

עו"ד יפעת משה

עו"ד סיוון יוספי

יניב בן עמי

יגאל ברששת

שוש מרק

דוד סעד

רצון בן שלום