ועדת הנהלה                                                         

1. יאיר פרג'ון - יו"ר - ניצן 

2. רצון בן- שלום- חלץ

3. ערן וקנין- קיבוץ גברעם

4. טל מור- קיבוץ זיקים

5. יהושע (שושי) מחלוף- בית שקמה

6. אלי מצוינים-  הודיה

7. זאב מצרפי- משען

8. יהודה אביטן- תלמי יפה

9. אשר פלג- כוכב מיכאל

10. בני עיון- ניר ישראל

ועדת מכרזים

ערן וקנין- גברעם

יואל ביתן- ברכיה

טל מור- זיקים

אלי מצוינים- הודיה

זאב מצרפי- משען

איילת עמיתי- ניצנים

ועדת חינוך

  1. אלי מצוינים- הודיה
  2. אהרון חזוט- באר גנים
  3. בני עיון- ניר ישראל
  4. יהודה אביטן- תלמי יפה
  5. זאב מצרפי- משען
  6. אשר פלג- כוכב מיכאל
  7. יוסף יגיל- חלץ
  8. רוברט אלבין- כוכב מיכאל
  9. ענת פלד- ניר ישראל
  10. הילה לוי- משען
  11. מלכה סעיד- משען
  12. אנריקה וולינסקי- זיקים
  13. עמי שמואל- הודיה

ועדת רכב

  1. ציון יצחק- מבקיעים
  2. זאב מצרפי- משען
  3. יהושע(שושי) מחלוף- בית שקמה
  4. רצון בן- שלום- חלץ
  5. יוסף פרחיה- נתיב העשרה

ועדת איכות הסביבה ושימור אתרים

  1. יאיר פרג'ון – יו"ר- ניצן
  2. זאב מצרפי- משען
  3. בני עיון- ניר ישראל
  4. איתן ציון- יד מרדכי
  5. ישראל מידן- יד מרדכי
  6. אבינועם אלון- כוכב מיכאל
  7. שולה נחמה - ניר ישראל
  8. לואיז לוזון- ניר ישראל

ועדת ביקורת

  1. יואל ביתן- ברכיה
  2. איתן ציון- יד מרדכי
  3. אהרון חזוט- באר גנים

ועדת ביטחון ומל"ח

  1. יאיר פרג'ון- ניצן
  2. יהודה אביטן- תלמי יפה
  3. אשר פלג- כוכב מיכאל
  4. יצחק לוגסי- ניר ישראל
  5. אופיר איובי- ניר ישראל
  6. יגאל מצרפי- משען

ועדה חקלאית

  1. ערן וקנין- גברעם
  2. איתן ציון- יד מרדכי
  3. פיליסיה טנר- כרמיה
  4. שלמה יוחנן- נתיב העשרה
  5. אהרון חזוט- באר גנים
  6. ברוך לוזון- ניר ישראל
  7. אלדד כהן- משען
  8. רמי יעקב- מבועים

ועדת הנחות

  1. רצון בן- שלום- משען
  2. יהושע (שושי) מחלוף- בית שקמה
  3. אלי מצוינים- הודיה
  4. יעקב (קובוש) מזרחי- זיקים
  5. עו"ד אלי בן מוחה
  6. נציג האגף לשירותים חברתיים

ועדת איכות הסביבה

  1. יאיר פרג'ון – יו"ר - ניצן
  2. שלמה נתן – ניר ישראל
  3. רוני גילת - זיקים
  4. גיל תימור - כרמיה
  5. גלן אילון – נתיב העשרה
  6. יונתן נריסנה – זיקים
  7. הלנה וייסמן – גיאה
  8. עדי הורן – ניצן

דירקטוריון החברה הכלכלית

  1. יאיר פרג'ון- יו"ר- ניצן
  2. רצון בן- שלום- חלץ
  3. יהודה אביטן- תלמי יפה
  4. איילת עמיתי- ניצנים
  5. אשר פלג- כוכב מיכאל
  6. ציון יצחק- מבקיעים
  7. יעקב (קובוש) מזרחי- זיקים
  8. אביבה פולד- נתיב העשרה
  9. שלי ברגיג- בית שקמה
  10. יפית אשרוב- גברעם
  11. אבי מנוחין- כוכב מיכאל
  12. נמרוד רביד- גיאה
  13. שמעון שרון- ניר ישראל
  14. צבי הרמן- ניר ישראל
  15. אורן אהרון- משען

ועדת תמיכות

מליאת המועצה תהווה ועדת תמיכות.